Sarıcıoğlu, Turgut Özal Blv. Yanyolu No:162, 44060 Malatya Merkez/Malatya
trende

Google Adwords Reklamları

Anasayfa » Google Adwords Reklamları

Reklamcılık sektörünün hizmetleri, kuşkusuz ki pek çok pazarda üzerine en çok düşünülen ve ayrılan bütçe konusunda en fazla tartışma yaşanan çalışmalar arasında yer almaktadır. Durum böyle olunca, büyük reklam firmalarıyla çalışmak ve işleri tek bir noktadan yürütmek çok daha makul bir noktaya ulaşmaktadır.

Webkur Türkiye olarak Google Adwords ile yaptığımız çalışmaların tamamı bize yıllardır süregelen bir tecrübe kazandırmış ve bu sayede nokta atışı hedefler seçerek, minimum bütçe ile maksimum performansı yakalayabilmemiz mümkün hale gelmiştir. Müşterilerimizle çalışırken de, reklam bütçesi ayarlama konusunda bu ilkeleri gözetir ve fiyat performans oranını her şeyin üzerinde tutma gayreti içerisinde bulunuruz.

Google Adwords çalışması içerisinde bulunan en önemli unsur doğru sektör içerisinde doğru kelimeleri seçmek ve fiyatlandırmayı iyi bir şekilde yönetebilmektir. Webkur Türkiye olarak senelerdir içinde bulunduğumuz reklamcılık sektöründeki başarılarımız, geçmiş referanslarımıza da bakılarak kolaylıkla anlaşılabilir. Dolayısıyla bu çalışma için yapacağımız anlaşmanın sizler için oldukça verimli geçeceğini ve karşılığını sorunsuz olarak alabileceğiniz anlamına gerekiyor.

Profesyonel reklam danışmanlığı hizmeti vermemizin yanı sıra, Webkur Türkiye olarak Google Adwords reklam hesabınızın yönetimi konusunda sizlerin istekleri doğrultusunda da hareket etmekteyiz. Ortak bir çalışma sağlayabilmek amacıyla, sizlere verilen hesap içerisinde istediğiniz şekilde rapor görüntülemesi yapabilir, kelime ve bütçe değişiklikleriyle ilgili oynamalarda bulunabilir, böylece kendinize ve sitenize uygun kelimeleri yakalama, ayrıca Adwords konusunda tecrübe kazanmak için işin komutasını ele alma imkanını sağlayabilirsiniz.

Bir sitenin ya da hizmetin tanıtımının doğru şekilde yapılabilmesi ve sizi artıya geçirebilmesi, ancak doğru kitleye ulaşmak ve doğru reklam harcamasını yapmış olmakla mümkündür. Webkur Türkiye olarak reklam performansınızın artırılması ve pazarlama projelerinizin başarıya ulaşması için elimizi taşın altına koyarak sorumluluk almaya hazırız.

Tasarım ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: